foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Контакти :
Tel.+38 093 008 46 74
м. Харків, вул. Аерофлотська, 20

  Навіщо потрібно регулярно заправляти автомобільний кондиціонер

 Ми розберемо основні причини, через які заправка автокондиціонерів свіжим фреоном стає неминучою реальністю:

 Після самостійного ремонту відбулася розгерметизація системи. Подібне трапляється на багатьох моделях Audi або Volkswagen після заміни ременя ГРМ. При цій операції необхідно спускати фреон і від'єднувати одну трубку. Розібрані вузли зібрати нескладно, але заправку кондиціонера доведеться робити у спеціалізованому сервісі.

 Автомобіль потрапив у ДТП. Ушкодження відновили, а систему заправити не змогли чи не схотіли.

 Проводився ремонт чи була заміна окремих компонентів кліматичної системи. Наприклад, змінювали компресор, що зітхнув, знімали корпус печі, промивали радіатори зі зняттям, відновлювали герметичність системи після корозії або механічних пошкоджень.

 Фреон «випарувався» природним шляхом. Таке буває рідко, але у деяких моделей авто холодоагент повільно і завзято витікає через ущільнення.

  Як виконується заправка кондиціонера

 Проводять вакуумування системи. Операція допоможе видалити повітря та воду із системи за допомогою вакуумного насоса. З повітрям впоратися простіше і швидше - лише 30-40 секунд, щоб вирішити проблему. З водою буде набагато довше. Легковий автомобіль обслуговується загалом 20-30 хвилин.
 
 Тестують герметичність системи. Після вакуумування системи закривають усі крани та за приладами (манометри або датчики тиску) контролюють тиск усередині системи. Якщо дефекти або пошкодження контуру, тиск обов'язково піднімається. За результатами успішного тестування на витік вакуумом можна гарантувати, що фреон триматиметься у системі щонайменше 10-15 годин. Проведення тесту дозволяє переконатися у повній справності систем автокондиціонера після ремонту.

 Додають олію до системи. Необхідно для мастила компресора. Олія забезпечує його надійну, довговічну роботу. Операція виконується вручну за допомогою ежектора або балончика на автоматичній станції. Додають фреон у систему. Це найважливіша та відповідальна операція при заправці будь-якого автомобільного кондиціонера. Точність потрібна як у аптеці. Тому використовують калібровані електронні ваги з точністю зважування до 10 грам.

 Скільки фреону потрібно для однієї заправки?

  На це питання немає універсальної відповіді. У кожного автомобіля своя заправна вага фреону. Точне значення можна знайти в технічних довідниках та інструкціях від автовиробників. У деяких машин дані про вагу холодоагенту і тип олії наведені на спеціальній наклейці під капотом. Коли у машини встановлено другий випарник або задній кондиціонер, тоді кількість холодоагенту в системі збільшується. Для таких автомобілів вказується дві цифри: із заднім кондиціонером та без нього.

 На станції технічного обслуговування AIRPORT досвідчені фахівці зроблять клімат у Вашому автомобілі комфортним.