foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Контакти :
Tel.+38 093 008 46 74
м. Харків, вул. Аерофлотська, 20

 Зазвичай тонування автомобільного скла передбачає нанесення спеціальних плівок, які здатні змінити забарвлення та світлопроникність. Популярність тонування серед автовласників продовжує зростати. Якщо ви не хочете перевищити допустимий відсоток світлопропускання автоскла, то тонування та перетонування автомобіля слід проводити в надійному сервісі.

 У нашій студії стайлінгу на СТО AIRPORT тонування скла автомобіля здійснюється відповідно до існуючих вимог. Ми використовуємо для тонування плівки Llumar і ASWF, що мають чудові експлуатаційні характеристики. Якщо вас цікавить якісне тонування стекол авто у Харкові, то дзвоніть у AIRPORT
ПЕРЕВАГИ ТОНУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ


  МІЦНІСТЬ

Пропонована нашою компанією тонування скла автомобіля в Харкові підвищує ступінь захисту. По суті, за допомогою плівки проводиться бронювання автоскла. Скло із нанесеною на нього за допомогою спеціального клею плівкою може витримати досить сильний удар.

ВІДОБРАЖЕННЯ

 Тонування захищає салон автомобіля від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. Затоноване скло здатне відобразити 99.9 % УФ-променів.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

Тонування підвищує звукопоглинаючі властивості авто. Рівень шуму може бути знижено на 4-5 дБ, що робить поїздки в авто більш комфортними для водія та пасажирів.

ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕГРІВУ

Плівка оберігає салон авто від перегріву. Знижується навантаження на кондиціонер, що дозволяє економно витрачати паливо.

СТІЙКІСТЬ

При аварії затоноване скло не розлетиться на різні боки, оскільки плівка утримає всі уламки.