foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Контакти :
Tel.+38 093 008 46 74
м. Харків, вул. Аерофлотська, 20

  Чи потрібний ремонт двигуна?

 Коли автомобіліст чує сторонні звуки у власному авто – це сигнал про серйозні проблеми. Якщо проігнорувати подібний індикатор проблем у силовому агрегаті, він може перестати працювати будь-якої миті. Тому подбати про центральний сайт власного транспортного засобу необхідно заздалегідь.


 Станція технічного обслуговування автомобілів AIRPORT не лише надає послугу ремонту двигунів у Харкові, а й здійснює діагностику. Наші фахівці гарантують якість робіт, а вартість ремонту ДВЗ приємно вас здивує. Не має значення тип транспорту палива, якісний ремонт серця вашого авто отримає максимальний догляд і буде приведено в найкращий стан.

 Часто власники авто хочуть відразу дізнатися скільки їм обійдеться ремонт двигуна. Важливо розуміти, що відповідь на запитання: скільки коштує ремонт двигуна у Харкові багато в чому залежить від стану двигуна. Легкий ремонт, заміна вузлових деталей, капітальний ремонт – усе це потребує різного підходу, ресурсів та праці, тому вартість відрізняється кожному за конкретного випадку. Тільки маючи максимальну інформацію про стан двигуна можна говорити про будь-які цифри. З цієї причини ми проводимо діагностику, на основі результатів якої можна говорити про необхідні витрати.