foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Контакти :
Tel.+38 093 008 46 74
м. Харків, вул. Аерофлотська, 20

 Надійність та функціональність автомобіля безпосередньо залежить від його технічного стану. Якщо ви хочете бути впевнені, що основні вузли та агрегати працюють справно, машина не підведе в найбільш відповідальний та невідповідний момент, то наш автосервіс AIRPORT з ремонту та обслуговування автомобілів в Харкові готовий гарантувати Вам спокій.
 Кваліфікований та своєчасний сервіс авто – головна умова експлуатації без проблем та неприємних сюрпризів у дорозі. Регулярна діагностика та усунення дрібних несправностей не тільки підвищують ступінь надійності, але й об'єктивно знижують вартість утримання автомобіля завдяки відсутності витрат на дорогий ремонт із заміною відповідальних деталей та вимушеного простою, а акції та спецпропозиції, що діють, допоможуть заощадити без втрати в якості!

 СТО AIRPORT - це якісний автосервіс автомобілів у Харкові. Ми гарантуємо повноцінне ТО на максимально високому рівні. Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів в автосервісі включає діагностику на сучасному обладнанні, усунення дрібних несправностей, профілактику, заміну витратних матеріалів, капітальний ремонт або заміну основних вузлів та агрегатів, сезонну підготовку, ремонт кузова.


 Автосервіс AIRPORT проводить усі види авторемонтних робіт, включаючи поточний сервіс та профілактику.

 Ми обслуговуємо машини різних марок та моделей незалежно від технологічних та конструктивних особливостей (включаючи рідкісні комплектації), а також застарілі та післяаварійні екземпляри. Ремонт автомобілів здійснюється з дотриманням регламентів, технологічних карт та специфікацій заводів-виробників, а наявність власних складів запчастин у Харкові дозволяє заощаджувати час та гроші замовників. Завжди є максимальний асортимент комплектуючих, деталей і розхідників, які відпускаються клієнтам без зайвих торгових надбавок.